7 czerwca br. uczniowie klas 6 i 7 wzięli udział w pełnej przygód wycieczce kajakowej do malowniczego Zwierzyńca. 🍀
🚣Nasza wyprawa rozpoczęła się wcześnie rano. Po dotarciu na miejsce zostaliśmy powitani przez doświadczonych instruktorów, którzy zapoznali nas z zasadami bezpieczeństwa oraz techniką wiosłowania. Po krótkim szkoleniu, pełni energii, wskoczyliśmy do kajaków i ruszyliśmy wzdłuż malowniczych tras wodnych.
🍀Trasa kajakowa prowadziła przez urokliwe zakątki Roztoczańskiego Parku Narodowego. Mieliśmy okazję podziwiać dziką przyrodę, a także obserwować różnorodne gatunki ptaków i innych zwierząt zamieszkujących te tereny.
😆Dla niektórych uczniów było to pierwsze spotkanie z kajakarstwem, co dodatkowo potęgowało emocje i radość z uczestnictwa w tej przygodzie.😅
Po zakończeniu spływu czekały na nas przepyszne kiełbaski z grilla, które zregenerowały nasze siły. 🥓🍗
Wycieczka była świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu!