W dniu 23.03.2022r. odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej w Leżajsku. W zawodach wzięły udział drużyny z Leżajska, Wólki Grodziskiej, Brzózy Królewskiej oraz z Nowej Sarzyny.
I miejsce zajęła drużyna z Leżajska,
II miejsce zajęła drużyna z Wólki Grodziskiej,
III miejsce zajęła drużyna z Nowej Sarzyny,
IV miejsce zajęła drużyna z Brzózy Królewskiej.
P. Kopacz

W dniu 07.04.2022r. w Leżajsku odbyły się Igrzyska Dzieci w Indywidualno-Drużynowych biegach przełajowych na szczeblu 1/4 województwa podkarpackiego. W zawodach tych udział wzięli uczniowie naszej szkoły, którzy pomyślnie przeszli wcześniejsze eliminacje gminne i powiatowe.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Antosz Angelika, Kania Ewelina, Kania Julia, Maruszak Emilia, Palikij Klaudia, Paszek Amelia, Brzozowski Damian, Bzdoń Michał, Cebula Jakub, Kozłowski Wojciech, Bąk Tomasz, Pączka Mariusz, Czaja Paweł oraz Wziątka Patryk.

K. Młynarski

W Powiatowych Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 21.10.2021r. w Leżajsku w kategorii Igrzyska Dzieci drużyna chłopców zajęła I a drużyna dziewcząt II miejsce. Indywidualnie natomiast Paweł Czaja był I a Amelka Paszek i Patryk Wziątka wywalczyli III miejsca. Wszyscy awansowali tym samym do zawodów rejonowych.

K. Młynarski

21 października na stadionie KS Leżajsk odbyły się Powiatowe Zawody w Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Młodzieży. Chłopcy zajęli drużynowo 2 miejsce, dziewczęta natomiast drużynowo 1 miejsce i Indywidualnie Natalia Lic 2 miejsce. Obie drużyny zakwalifikowały się do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Gratulacje!

Opiekun Izabela Morska

W dniu 16.10.2021 w Nowej Sarzynie odbyły się Gminne Indywidualno-Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców. W Igrzyskach Dzieci klas III-IV zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli I miejsca, natomiast w klasach V-VI dziewczęta zajęły I a chłopcy II miejsce. Indywidualnie w swoich kategoriach Julia Konior była I, Sara Bigas II a Mariola Drożdżal III. Wśród chłopców I miejsce zajął Damian Brzozowski, II był Mariusz Paczka a III Michał Bzdoń. W klasach V-VI Amelia Paszek zajęła I a Julia Kania II w kategorii dziewcząt. W kategorii chłopców I był Patryk Wziątka.

K. Młynarski

W Biegach Przełajowych na dystansie 800m w kategorii Igrzysk Młodzieży, zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców zajęła 2 miejsce i zakwalifikowała się do powiatowych rozgrywek.

I. Morska

29 września w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa w Lekkiej Atletyce rozgrywanych na stadionie CWKS "Resovia" w Rzeszowie rywalizowała reprezentacja naszej szkoły w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Daniel Leja kl 8b w biegu na 300m i Oskar Mieleszko kl 8d w biegu na 1000m. Mimo, że nie stanęli na podium to ich walka była bardzo zacięta, gdyż w zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników.

Opiekun Izabela Morska