Ostatniego dnia marca w Sokołowie Małopolskim odbył się "Półfinał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Pływaniu". Byliśmy jedyną szkołą z Miasta i Gminy Nowa Sarzyna oraz Powiatu Leżajskiego, która brała udział w tych zawodach. W Igrzyskach Dzieci w stylu dowolnym chłopców Mateusz Królikowski zajął II miejsce, natomiast w Igrzyskach Młodzieży Maksymilian Paul zajął III miejsce w stylu grzbietowym, a Oliwier Migdałek był IV w stylu dowolnym. Uczniowie od najmłodszych lat uczyli się pływania w szkole sportów wodnych. Teraz od kilku lat zostają pod opieką naszych nauczycieli wychowania fizycznego i podczas zajęć basenowych korzystają z indywidualnego programu treningu pływania co przynosi wymierne efekty.
Opiekun: K. Młynarski