L.p. Nazwisko i imię dzień godziny sala
1 Kusiak Andrzej czwartek 13:30 - 14:30 s 11 co dwa tyg. Sekretariat LO
2 Paul Marzena poniedziałek 14:00 - 15:00 gabinet wicedyrektora SP
3 Dmitrowska Iwona poniedziałek 14:30 - 15:30 gabinet wicedyrektora LO
4 Barańska Beata piątek 14:00 - 15:00 gabinet pedagoga
5 Bartocha Robert wtorek 13:40 - 14:40 s104
6 Bieńkowska Bożena wtorek 12:45 - 13:45 s108
7 Bigas Danuta piątek 13:30 - 14:30 s211(sp)/225(LO)
8 Bigas Katarzyna wtorek 12:45 - 13:45 s206
9 Bigas Tomasz piątek 13:30 - 14:30 LO 314
10 Boguń Beata czwartek 13:30 - 14:30 s30
11 Bystrzyński Jacek poniedziałek 13:40 - 14:40 LO 311
12 Cebula Ernest wtorek 13:40 - 14:25 s208
13 Chowaniec Agnieszka środa 14:25 - 15:25 s37
14 Cieśla Małgorzata poniedziałek  15:15 - 16:15 s37
15 Czarniecka Izabella czwartek 12:45 - 13:45 LO 221
16 Domańska Elżbieta środa 14:25 - 15:25 s36(sp)/LO 317
17 Dubiel Aleksander wtorek 14:30 - 15:30 LO207
18 Franus Robert środa 14:25 - 15:25  
19 Gnatek Dorota środa 12:30 - 13:30 s10
20 Kiełbowicz Marta wtorek 13:30 - 14:30 s210
21 Ks. Kocór Tadeusz wtorek 12:30 - 13:30 pokój nauczycielski SP
22 Kołtun Dorota wtorek 13:30 - 14:30 LO 225/pokój nauczycielski SP
23 Kopacz Piotr czwartek 15:30 - 16:30 sala gimnastyczna sp
24 Kraśniewska Jadwiga czwartek 14:35 - 15:35 LO 307
25 Kusy Małgorzata piątek 13:30 - 14:30 s209
26 Kuś Bożena wtorek 14:30 - 15:30  
27 Lada Andrzej poniedziałek 14:30 - 15:30 pokój nauczycielski LO
28 Lizak Magdalena środa 11:30 - 12:30  
29 Łyko Natalia piątek 13:30 - 14:30 s29 / pokój nauczycielski LO
30 Łyko Sylwia czwartek 13:45 - 14:45  
31 Małysa Dominika środa 12:30 - 13:30 LO 308
32 Michta-Ożóg Katarzyna poniedziałek 12:45 - 13:45 s109
33 Mierzwińska Elżbieta piątek 11:45 - 12:45 s013
34 Mirkiewicz Jadwiga środa 8:55 - 9:55 pokój nauczycielski
35 Młynarski Krzysztof czwartek 12:45 - 13:45 sala gimnastyczna
36 Morska Izabela      
37 Mryc-Noga Halina czwartek 12:30 - 13:30 s208
38 Niedbała Weronika poniedziałek 13:30 - 14:30 s207
39 Osipa Dorota poniedziałek 14:25 - 15:25 LO 319
40 Ożóg Monika wtorek 12:30 - 13:30 LO 218
41 Paszek-Sobuś Alina poniedziałek 13:30 - 14:30 s211
42 Piestrak Wiesława poniedziałek 13:40 - 14:40 biblioteka SP
43 Pinderska Elżbieta środa  12:45 - 13:45 s8
44 Pytko Tomasz czwartek 14:25 - 15:25 pokój nauczycielski
45 Rejman Iwona środa 13:40 - 14:40 s214
46 Rola Edyta czwartek 12:45 - 13:45 s111
47 Rytwińska-Berc Ilona wtorek 12:30 - 13:30 wtorek 1 i 3 w sp, 2 i 4 w LO pn
48 Słomiany Natalia czwartek 12:45 - 13:45  
49 Sobota Patrycja czwartek 12:45 - 13:45 s9
50 Szczerbaty Agnieszka wtorek 10:45 - 11:45 pokój nauczycielski
51 Szymańska Gabriela poniedziałek 13:30 - 14:30 pokój nauczycielski
52 Ks. Szymański Patryk środa 14:25 - 15:25 LO 310
53 Tworkowska Małgorzata czwartek 13:30 - 14:30 s210(sp)/LO 315
54 Wasiuta Anna poniedziałek 12:30 - 13:30 pokój nauczycielski
55 Wasiuta Grzegorz poniedziałek 15:20 - 16:20  
56 Ks. Wołoszyn Paweł środa 13:30 - 14:30 pokój LO
57 Wróbel Karolina wtorek 13:30 - 14:30  
58 Zawadzka Joanna      
59 Zygmunt - Dec Ewa piątek 12:45 - 13:45 pokój nauczycielski