Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli ferie zimowe Gminnym Turniejem Piłki Siatkowej🏐, który odbył się w minioną sobotę tj. 27.01.2024 r. w hali sportowej MOSiR w Nowej Sarzynie.
W rozgrywkach udział wzięło osiem zespołów młodzieżowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej rozgrywany był do dwóch wygranych setów, każdy z każdym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców z klasy 7B i 7C, w składzie: Kacper Kucharzak – kapitan 7B, Hubert Dziobak – 7B, Kacper Siuzdak – 7B, Aleksander Łyko – 7B, Alex Żelazko – 7B, Mateusz Grzywna – 7B, Szymon Berc – 7B, Jakub Mołdoch – 7B, Kacper Misiak – 7C
Drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce na podium! 🏐🏆Gratulujemy!
Dostarczając wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. Turniej był na dobrym poziomie, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się na przewagi.
Dziękujemy Pani Barbarze Łuczak-Pokój, będącej Miejsko-Gminnym Organizatorem Sportu, za fantastyczną atmosferę tych zawodów.
Wszystkim uczestnikom należą się słowa uznania za udział w zawodach, za zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz ducha fair play.
/E. Zygmunt-Dec/