Zajęcia w ramach projektu „Z geometrią za pan brat” tym razem polegały na rozwiązywaniu zadań konkursowych związanych z geometrią oraz układaniu tangramów zakupionych dzięki projektowi Stowarzyszenia Prymus „Z geometrią za pan brat” dla naszej szkoły. Pomoce zostały zakupione ze środków Fundacji mBanku uzyskanych w ramach Programu mPotęga.

AWasiuta
D. Osipa

Galeria1

Kolejne zmagania z geometrią w ramach projektu „Z geometrią za pan brat”. Uczniowie klas 4-6 świetnie bawili się kostką Rubika. Dla niektórych był to pierwszy raz. Czasem coś co okazuje się być bardzo skomplikowane może okazać się bardzo łatwe i przyjemne, a przy tym rozwijające logiczne myślenie. Uczniowie poznali metodę układania kostki Rubika metodą „Myszki do sera”.

Poniżej fotorelacja, zapraszamy do oglądania.

AWasiuta
D. Osipa