Wydarzenia

Kontakt z sekretariatem szkoły: tel. kom. 882 433 582.  e-mail: spnssekretariat@wp.pl      Kontakt do świetlicy szkolnej: 788 261 817
UWAGA! Zmiana konta bankowego dla wpłat za obiady. Nowy numer: 35 9430 0006 1006 1343 2000 0001

Kilkoro uczniów podczas ferii skorzystało z propozycji samodzielnego wykonania doświadczeń. Gratuluję Wam kreatywności i dociekliwości w poznawaniu zjawisk fizykochemicznych. Swoje prace przysłali uczniowie klas siódmych i ósmych. Na szczególne uznanie zasługuje uczeń kl.6c Wojciech Jakubowski, który wykonał prawie wszystkie z zaproponowanych doświadczeń. Wśród uczestników akcji była też uczennica spoza naszej szkoły – Patrycja Babiarz ze Szkoły Podstawowej w Rudzie Łańcuckiej.

Miło mi zaprezentować fotografie ilustrujące wykonane doświadczenia. FOTO
i Chemiczna hodowla Patrycji (pdf)

Dziękuję wszystkim uczestnikom za przesłane prace i życzę dalszego rozwoju zainteresowań chemią.

E. Domańska, nauczyciel chemii