Wydarzenia

Kontakt z sekretariatem szkoły: tel. kom. 882 433 582.  e-mail: spnssekretariat@wp.pl      Kontakt do świetlicy szkolnej: 788 261 817
UWAGA! Zmiana konta bankowego dla wpłat za obiady. Nowy numer: 35 9430 0006 1006 1343 2000 0001

 

 

"Językowe zabawy" pod takim hasłem został zorganizowany Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole. Ze względu na wymogi sanitarne uroczystości tego dnia odbywały się podczas lekcji w poszczególnych klasach.

Najmłodsi uczniowie z naszej szkoły z klas I-III, oglądali prezentację o Wielkiej Brytanii, by następnie poprzez kreatywne działania zbudować z klocków Buckingham Palace, czy namalować portret Królowej Elżbiety.

Starsi uczniowie z klas IV - VII uczyli się słowa cześć w wielu językach, rozpoznawali flagi różnych krajów oraz próbowali własnych sił w grach zespołowych i escape roomach.

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i aktywny udział.

Galeria