Procedury COViD obowiązujące w naszej szkole
Rozkład jazdy autobusu (Jelna, Judaszówka)

Kontakt z sekretariatem szkoły: tel. kom. 882 433 582.  e-mail: spnssekretariat@wp.pl
kontakt do świetlicy szkolnej:
788 261 817

Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych PRZEMIANA zaprasza na wydarzenie pod hasłem „Panel dyskusyjny na temat Bitwy Warszawskiej”. Rozmowa będzie transmitowana online na kanale youtube pod linkiem: https://youtu.be/DajjNjKx_FY
O wojnie 1920 roku oraz jej uczestnikach pochodzących z terenu obecnej Gminy Nowa Sarzyna opowiedzą: mgr Andrzej Lada, nauczyciel historii w I LO w Nowej Sarzynie, którego zainteresowania skupiają się na II wojnie światowej oraz mgr Paweł Olko, nauczyciel historii w Szkole Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu w Jelnej – pasjonat historii Polski XX wieku z uwzględnieniem dziejów oręża polskiego. Rozmowę poprowadzi red. Janusz Motyka, dziennikarz i regionalista z Nowej Sarzyny.
Transmisja realizowana jest w ramach zadania pod nazwą własną „Upowszechnianie wiedzy o Bitwie Warszawskiej wśród mieszkańców miasta i gminy Nowa Sarzyna”. Szeroko zakrojony projekt realizuje Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych PRZEMIANA w partnerstwie z Miastem i Gminą Nowa Sarzyna oraz ośmioma szkołami podstawowymi z terenu Gminy Nowa Sarzyna.

Dzisiaj jest r.
Imieniny: