Wydarzenia

Procedury COViD obowiązujące w naszej szkole
Rozkład jazdy autobusu (Jelna, Judaszówka)

Kontakt z sekretariatem szkoły: tel. kom. 882 433 582.  e-mail: spnssekretariat@wp.pl
kontakt do świetlicy szkolnej: 
788 261 817

 

Nazwisko i imię klasa średnia
Krawiec Maciej 8A 5,50
Zygmunt Hanna 6A 5,33
Kołtun Amelia 8A 5,29
Bartocha Zuzanna 8A 5,29
Mołodecki Mateusz 8B 5,29
Dziwota Natalia 7A 5,29
Zygmunt Hubert 7A 5,29
Dragan Izabela 4A 5,27
Kania Julia 4A 5,27
Ambroziak Wojciech 5B 5,25
Dużak Dawid 5B 5,25
Dziwota Liliana 5C 5,25
Kiełbowicz Alicja 5B 5,25
Sikora Maciej 5B 5,25
Cebula Aleksandra 8A 5,21
Dąbek Zuzanna 4A 5,18
Groman Weronika 4A 5,18
Rybka Jakub Paweł 4A 5,18
Dużak Julia 5C 5,17
Golik Przemysław 6D 5,17
Kamińska Weronika 5C 5,17
Migdałek Oliwier 5C 5,17
Podolska Maja 6A 5,17
Sarzyński Mateusz 6A 5,17
Wziątka Patryk 5B 5,17
Zawół Marlena 6C 5,17
Kusy Karolina 8A 5,14
Amarowicz Alan 7B 5,14
Brzozowski Sebastian 7A 5,14
Płachta Dominika 7B 5,14
Sikora Wojciech 7B 5,14
Jarosz Zuzanna 4B 5,09
Zawistowska Daria 4B 5,09
Dec Adrian 6A 5,08
Krawczyk Antonina 6C 5,08
Kula Gabriela 6B 5,08
Larwa Karina 5C 5,08
Mieleszko Oskar 6D 5,08
Ożóg Olivier 6C 5,08
Piśko Piotr 6C 5,08
Płachta Patrycja 6B 5,08
Wróbel Jan 5C 5,08
Wróbel Karol 5C 5,08
Zaleska Julia 5A 5,08
Żuraw Zuzanna 6C 5,08
Misiak Olivia 8B 5,07
Zastawna Wiktoria 8B 5,07
Piechowski Bartłomiej 7A 5,07
Grzywna Wiktor 8B 5,07
Kosiorowska Zuzanna 8B 5,00
Mazur Miłosz 8A 5,00
Rachwał Luiza 8B 5,00
Józefara Nikola 6D 5,00
Kiełbowicz Emilia 5A 5,00
Krzyżak Jakub 8A 5,00
Kucz Kacper 6A 5,00
Kułacz Emilia 4B 5,00
Magolan Zuzanna 6A 5,00
Nowak Weronika 4B 5,00
Rogala Karolina 7A 5,00
Romańska Zofia 8B 5,00
Sawka Roksana 5A 5,00
Wilkos Grzegorz 5B 5,00
Żelazko Marcel 5A 5,00
Zielińska Wiktoria 8B 4,93
Zimoń Anna 8B 4,93
Dużak Julia 8A 4,93
Paczocha Lena 8B 4,93
Amarowicz Julia 5B 4,92
Ciężyńska Anna 5C 4,92
Kiełbowicz Zuzanna 6C 4,92
Koszałka Tomasz 6A 4,92
Kotwica Bartosz 5C 4,92
Kucharzak Bartosz 6B 4,92
Leja Daniel 6B 4,92
Lic Natalia 5A 4,92
Paluch Weronika 6C 4,92
Paszek Lena 6C 4,92
Sagan Laura 5C 4,92
Śmigielska Zuzanna 5C 4,92
Okoń Mikołaj 4A 4,91
Różycki Marcin 4A 4,91
Paszek Martyna 8A 4,86
Płachta Kacper 7B 4,86
Bujek Nadia 5C 4,83
Janik Dawid 5B 4,83
Paszek Hubert 6A 4,83
Serafin Izabela 6A 4,83
Sołek Bartłomiej 6C 4,83
Szczęch Dawid 5C 4,83
Zakrzewska Maja 5B 4,83
Zebzda Nadia 5C 4,83
Antosz Angelika 4A 4,82
Fryś Amelia 4A 4,82
Krok Adrian 4B 4,82
Madera Seweryn 4A 4,82
Koszałka Aleksandra 7A 4,79
Trestka Katarzyna 7A 4,79
Zygmunt Paulina 7A 4,79
Brzyska Zuzanna 5A 4,75
Dudas Julia 6C 4,75
Jakubowski Wojciech 5C 4,75
Kurylak Amelia 5A 4,75
Piech Emilia 5A 4,75

 

Dzisiaj jest r.
Imieniny: 

  • Sprzątanie Świata
  • Koloratorium Śnieżki
  • Politechnika Młodego Odkrywcy
    Politechnika Młodego Odkrywcy
  • Innowacyjny program
    Innowacyjny program "Odkrywcy"
  • Pierwszy etap Podkarpackiego Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego
    Pierwszy etap Podkarpackiego Sarzyńskiego Konkursu Chemicznego
  • Wycieczka rekreacyjno-sportowa klas czwartych
    Wycieczka rekreacyjno-sportowa klas czwartych
  • Uroczystość środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadka
    Uroczystość środowiskowa z okazji Dnia Babci i Dziadka
  • Pasowanie na czytelników
    Pasowanie na czytelników
  • Wyjazd klas VI w Bieszczady
    Wyjazd klas VI w Bieszczady
  • Frohe Weihnachten !!!
    Frohe Weihnachten !!!