Antonina Dołba, Wiktoria Musz, Marcelina Niedbała, Zuzanna Okoń, Kacper Głaz, Zuzanna Nowakowska, Agnieszka Gorzka, Nikola Lizak, Paulina Majder, Natalia Nizioł - to aasi uczniowie którzy z dumą reprezentowali szkołę podczas Biegu o Kwiat Azalii w Woli Zarczyckiej. Udział w zawodach był doskonałą okazją do aktywnego spędzania czasu, integracji oraz promowania zdrowego stylu życia. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów! Pokazali, że sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim pasja, wytrwałość i dobra zabawa.
Natalia Nizioł z klasy II B w biegu na 400 m. zajęła II miejsce. Paulinka Majder z klasy IV B w biegu na 600 m. zajęła I miejsce. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!