Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Od poniedziałku po feriach wracamy do szkoły, gdzie nie znajdziemy już starych, metalowych krat w szatni. Dzięki zaangażowaniu kilku firm oraz pracowników szkoły stare piwnice przeszły metamorfozę. Zostały zakupione szafki dla klas 1-2 z projektu Budżetu Obywatelskiego (więcej na ten temat będzie w osobnym poście ba FB). Wkrótce pojawią się metalowe skrytki dla klas 7-8. Wszyscy uczniowie otrzymali nowe wieszaki. Całe piwnice mają wreszcie wymienione płytki pcv, wymalowane ściany oraz nowe oświetlenie led, uruchamiane automatycznie. Sufit na korytarzu ma nowy, antracytowy kolor z nowoczesnymi plafonami led. Każdy uczeń i każda klasa ma podpisany wieszak. Proszę o cierpliwe odszukanie swojego miejsca w poniedziałek 2 marca. Powrót do szkoły będzie miłym zaskoczeniem.
A. Kusiak